-->

FG



15. august 2024

Norwegian og Strawberry lanserer felles fordelsvaluta

Norwegian lanserer fordelsvaluta sammen med Strawberry 📷 Lars Petter Pettersen/ Norwegian

Mot slutten av året lanseres fordelsvalutaen Spenn, som Norwegian og Strawberry i fellesskap står bak.
annonse


Spenn er navnet på den nye digitale fordelsvalutaen som snart lanseres av Norwegian og Strawberry, og vi kan forvente å se den i aksjon mot slutten av året. Dette spennende samarbeidet lover å gjøre lojalitetsprogrammer langt mer fleksible og brukervennlige for medlemmene.

Med Spenn-appen får medlemmer av både Norwegian Reward og Strawberrys lojalitetsprogram muligheten til å se poengkontoen sin samlet på ett sted. Men det beste av alt? Du kan tjene Spenn på hotellovernattinger og bruke dem til å betale for flyreiser – eller gjøre det motsatte! Tidligere måtte du holde deg til ett lojalitetsprogram, men nå kan du bruke poengene dine på tvers av begge.

Med Spenn får du mer frihet til å bruke poengene dine slik du ønsker. Enten du planlegger en helgetur på hotell eller en flyreise, kan du nå dra nytte av fordelene fra begge programmene. Og dette er bare begynnelsen – det er allerede planer om å inkludere flere ledende merkevarer som gir enda flere muligheter til å tjene og bruke poeng.

Christoffer Sundby skal lede den nye strategien, han kommer fra stillingen som Chief Marketing & Customer Officer i Norwegian, og vært sentral i prosjektet som har forberedt det som nå blir Spenn.

Kort om Spenn
  • Digital fordelsvaluta etablert i partnerskap av Strawberry og Norwegian
  • Spenn kan brukes på tvers av ulike lojalitetsprogram og gjør det enklere for forbruker å benytte seg av oppspart bonus
  • Spenn lanseres i fjerde kvartal 2024 for medlemmer av Strawberrys og Norwegian Reward

Artikkelen er laget med hjelp av KI, og etterarbeidet av redaksjonen

www.osloairports.com | luftfart- og reiselivsnyheter | 2007 - 2025
uten kommersiell tilknytning til Oslos lufthavner
bruk av KI i redaksjonen
om oss   nettsidekart